Tradycyjne rzemiosło w nowoczesnej odsłonie

Witamy w cechu optyków. W kontraście do magazynów masowej sprzedaży jesteśmy tu po to, by celebrować i promować wyjątkowe wzornictwo. Nie spieszymy się i nie zadowalamy byle czym. Podobnie jak Wy, mamy własny styl i zdanie. Na półkach salonu Rosiewicz Optyka znajdziecie przedmioty wybrane ręcznie spośród tysięcy unikatów: oprawki klasyczne, szalone, uwodzicielskie, wyraziste, zawadiackie… tak różne jak Wasze oczy!

Butik, gabinet, warsztat… Od inspiracji po serwis oprawek

W naszej optyce świata okulary i oblicze to jedna całość. Służymy radą przy wyborze oprawek i pomagamy utrzymać je w doskonałym stanie. Nawet najlepiej zaprojektowany sprzęt wymagać może dopasowania do właściciela oraz troskliwych dłoni po drobnych wypadkach. W salonie Rosiewicz Optyka zapewniamy autoryzowany serwis wszystkich partnerskich marek. Od przykręcenia śrubki i dogięcia nosków, przez wymianę szkieł po indywidualne modyfikacje oprawek – nasz profesjonalny serwis poradzi sobie ze wszystkim.

Technologia w dobrych rękach. Badanie u nas lub w domu

Podobnie jak dawni rzemieślnicy dbamy o to, by korzystać ze szczytowych osiągnięć technicznych i najbardziej precyzyjnych narzędzi. Współcześnie są to aparaty renomowanej marki Nidek.

W rękach doświadczonych optometrystów i lekarza okulisty pozwalają one wszechstronnie zbadać wzrok osobie w każdym wieku na miejscu i w terenie. Wykonujemy także specjalistyczne badania pod kątem szkieł dla kierowców czy pracowników biurowych. Jeśli tego potrzebujesz, przyjedziemy z badaniem do Ciebie. Precyzja, wygoda i dobry styl we wszystkim.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, zadzwoń proszę, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI